IX edycja konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

IX edycja konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego ogłasza konkurs na najlepszych popularyzatorów bezpieczeństwa drogowego w Polsce. To już 9 edycja tego wydarzenia. Na terenie całego kraju poszukiwane są osoby, firmy, instytucje publicznych, organizacje pozarządowe i media, które swoim ponadprzeciętnym zaangażowaniem przyczyniają się do tego, aby z roku na rok na naszych drogach było coraz bezpieczniej.

Pomysł na konkurs narodził się w roku 2010. Jego ideą jest promowanie i uhonorowanie osób i inicjatyw, które są podejmowane w różnych zakątkach Polski, a które dotyczą podnoszenia bezpieczeństwa drogowego. Zgłoszenia do nagrody przyjmowane są w pięciu kategoriach:

  • osoba,
  • media,
  • firma,
  • organizacja pozarządowa
  • instytucja publiczna.

Od początku współorganizatorem inicjatywy jest Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

statuetka
fot. Statuetki z poprzednich edycji konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Fot. PDBD

Nagrody dla liderów działań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego zostaną wręczone podczas uroczystej gali 23 listopada 2018 roku w Warszawie.

Organizator konkursu Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, powołało Kapitułę Nagrody, którą w tym roku tworzą przedstawiciele: Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Automobilklubu Polski, Banku Światowego.

Zgłoszenia kandydatur przyjmowane są do 4 listopada 2018 r. Można przesyłać je pocztą elektroniczną na adres: agata.gajos@pbd.org.pl

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajdują się pod informacją o konkursie, na stronie http://www.pbd.org.pl/wydarzenia/single/id/1020

 

Więcej informacji na temat konkursu udziela:

Agata Gajos

kom: +48 608 622 027

e-mail: agata.gajos@pbd.org.pl

BRB