Ruszyły zapisy na warsztaty z Fundacją ZenDriving!

Ruszyły zapisy na warsztaty z Fundacją ZenDriving!

Realizowany przez Fundację ZenDriving projekt „Nie tracę głowy na drodze” to oparty na treningu uważności program prewencyjny dla młodzieży w wieku 17-19 lat. Jego celem jest zwiększenie samoświadomości, samokontroli i odporności psychicznej, ćwiczenie umiejętności radzenia sobie z impulsami, emocjami i myślami oraz trenowanie odpowiedzialnych nawyków i postaw na drodze, również tej życiowej.

W ramach kampanii Bądźmy Razem Bezpieczni przygotowaliśmy razem z Fundacją serię bezpłatnych warsztatów dla młodzieży z warszawskich szkół.

Szczegóły na temat warsztatów znajdą Państwo na stronie https://nietraceglowy.pl/

  • Warsztaty skierowane są do młodzieży w wieku 17-19 lat.
  • Warsztaty będą odbywać się na terenie szkoły, wobec czego zgłaszająca się klasa/szkoła powinna zabezpieczyć salę na potrzeby warsztatów.
  • Trener dojeżdża na miejsce (do szkoły).
  • Warsztaty są bezpłatne.
  • W jednym warsztacie może wziąć udział maks. 30 osób (1 klasa).
  • O ostatecznym terminie warsztatów decyduje Organizator, informując zwrotnie Zgłaszającego (Klasę) mailem na adres podany w zgłoszeniu.
  • W przypadku rezygnacji z ustalonego terminu warsztatów Zgłaszający (Klasa) jest zobowiązany do poinformowania Organizatora mailem na wskazany adres brb@tw.waw.pl min. 7 dni wcześniej, celem umożliwienia udziału w warsztatach innej Klasie.

Terminy warsztatów:

22.11, 29.11, 6.12, 13.12, 20.12, 10.01, 17.01, 24.01, godz. 16:00.

Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy lub drogą e-mailową na adres: brb@tw.waw.pl (prosimy o podanie danych opiekuna, danych szkoły, numeru klasy, wieku oraz liczby uczniów).

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

BRBadmin